Dla firm

dla firm

Z wielką przyjemnością współpracujemy
z firmami i organizacjami

Przygotujemy upominki dla Państwa pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych. Mogą Państwo wybrać propozycje z naszej oferty lub możemy specjalnie dla Państwa przygotować zestawy zgodne z Państwa pomysłem czy też filozofią i wartościami firmy.

Z sukcesem zrealizowaliśmy wiele projektów: tych mniejszych po kilka sztuk upominków i koszy prezentowych oraz tych naprawdę dużych: po kilka tysięcy. Wszystkie projekty realizujemy z ogromnym zaangażowaniem, dbałością o detale, terminowością i jakością. Wielką satysfakcją i miarą sukcesu jest dla nas, gdy firmy wracają do nas z kolejnymi zamówieniami i wspólnymi projektami.

 

AMD

to także organizacja eventów dla firm i instytucji

Zorganizujemy lub wesprzemy Państwa w organizacji firmowych spotkań świątecznych i
okazjonalnych, szkoleń, konferencji i wyjazdów integracyjnych. Organizacja eventów dla firm to nasza pasja. Chcemy nie tylko organizować dla Państwa małe i duże imprezy, ale przede wszystkim pomóc naszym klientom w budowaniu unikalnego wizerunku opartego na więziach międzyludzkich. Naszym głównym celem jest budowanie pozytywnych relacji wśród pracowników, które przyniosą Państwa firmie wiele korzyści.

Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu i bogatej ofercie, uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń do nas już dziś, 
przygotujemy specjalną ofertę dla Twojej firmy!